kezmarok.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Kežmarok

Akcie 1-1 z 1

AKCIE A PODUJATIA Kežmarok a okolie

Výstava: Ján Zoričák

10.3. - 10.5.2017 / 09:00

Miesto konania: Galéria u anjela
radi by sme pozvali Vás pozvali na výstavu Jána Zoričáka, autora svetového formátu, rodáka zo Ždiaru. Medzi výstavami v Japonsku a Paríži si našiel čas aj na našu Galériu. Budeme prezentovať 22 sklenených objektov, výber z tvorby posledného obdobia. Tento výstavný projekt je súčasťou osláv 15 narodenín Galérie u anjela. Autor zdôraznil, že to bude jediná predajná výstava na Slovensku. Veríme, že sa Vám podarí nájsť si čas a prísť si pozrieť tieto mimoriadne umelecké diela. Výstavný projekt je so záštitou a účasťou primátora mesta Kežmarok. Vernisáž je 10.marca 2017 o 18.00 a potrvá do 10.mája 2017 Galéria u anjela Starý trh 53, Kežmarok www.galeriauanjela.sk

Výstava: Ján Zoričák
Akcie 1-1 z 1

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

lang