ELKOVOD, plastové okná Salamander

Výroba a montáž plastových okien a dverí Salamander

ELKOVOD, plastové okná Salamander

ELKOVOD, výroba a montáž plastových a hliníkových okien Kežmarok

Výroba a montáž plastových okien a dverí Salamander

Adresa: Kamenná baňa 772/27, 06001 Kežmarok
Telefón:052/468 16 02
Kontaktná osoba:0905 427 470, 0904 364 834
E-mail:elkovod@sinet.sk

Výroba a montáž plastových okien a dverí S A L A M A N D E R.

Plastové okná a dvere sa vyrábajú výlučne z nemeckého profilu SALAMANDER, vyznačujúceho sa svojou brilantnou ultra bielou farbou. Predstavujú kompletný okenný systém so všetkými inovačnými prvkami v prevedení 3, 4, 5, 6, a 7 komorovom systéme so stredovým, resp. dorazovým tesnením. Variabilnosť rámov, krídel, stĺpikov a priečok umožňuje vytvoriť veľmi širokú škálu konštrukcií okien a dverí od najjednoduchšieho až po luxusné okno s jedinečným bezkonkurenčným designom.

Z dôvodu napredovania rozširovania výroby, naša firma vyrába a montuje hliníkové okná a dvere, hliníkové fasády, zimné záhrady, protipožiarne hliníkové dvere a steny , hliníkové automatické dvere a ostatné výrobky z belgického profilového systému A L I P L A S T.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.