ELKOVOD, plastové okná Salamander

Výroba a montáž plastových okien a dverí Salamander

ELKOVOD, plastové okná Salamander

ELKOVOD, výroba a montáž plastových a hliníkových okien Kežmarok

Výroba a montáž plastových okien a dverí Salamander

Adresa: Kamenná baňa 772/27, 06001 Kežmarok
Telefón:052/468 16 02
Kontaktná osoba:0905 427 470, 0904 364 834
E-mail:elkovod@sinet.sk

Výroba a montáž plastových okien a dverí S A L A M A N D E R.

Plastové okná a dvere sa vyrábajú výlučne z nemeckého profilu SALAMANDER, vyznačujúceho sa svojou brilantnou ultra bielou farbou. Predstavujú kompletný okenný systém so všetkými inovačnými prvkami v prevedení 3, 4, 5, 6, a 7 komorovom systéme so stredovým, resp. dorazovým tesnením. Variabilnosť rámov, krídel, stĺpikov a priečok umožňuje vytvoriť veľmi širokú škálu konštrukcií okien a dverí od najjednoduchšieho až po luxusné okno s jedinečným bezkonkurenčným designom.

Z dôvodu napredovania rozširovania výroby, naša firma vyrába a montuje hliníkové okná a dvere, hliníkové fasády, zimné záhrady, protipožiarne hliníkové dvere a steny , hliníkové automatické dvere a ostatné výrobky z belgického profilového systému A L I P L A S T.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.