Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Pracovník lyžiarskej požičovne v Tatranskej Lomnici

Pracovník lyžiarskej požičovne v Tatranskej Lomnici

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Kežmarok
Možný termín nástupu:
ihneď
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Staň sa súčasťou tímu Tatry Motion v Tatranskej Lomnici a získaj skvelú prácu na horách s množstvom benefitov. Práca v obchodoch so športovým vybavením je pre Teba skvelou príležitosťou, ako spojiť príjemnú prácu na horách a šport so zaujímavým zárobkom.Zapojíme Ťa do motivačného odmeňovacieho systému a naučíme Ťa, ako si svojou šikovnosťou zarobíš 600 a viac eur mesačne.Pracuj v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier vo flexibilnom a mladom kolektíve.Nabi svoj GOPASS zamestnaneckými zľavami a benefitmi.

Ponúkame Ti:

-Celosezónny SKIPASS (Vysoké Tatry, Jasná, Špindleruv Mlyn (CZ), Szczyrk (PL) pre dve osoby.

-Celosezónny AQUAPASS (Tatralandia, Bešeňová) pre dve osoby.

-ZĽAVY vo všetkých baroch a reštauračných zariadeniach spoločnosti, športových obchodoch Tatry Motion a mnoho ďaľších zliav a výhod.

-Možnosť celoročnej spolupráce.
Náplň práce:
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.
O spoločnosti:
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
5.1.2018
Počet videní:
527